1964 Hinckley Pilot 35 Sloop

EUR  61 541
Southwest Harbor, ME
Oletko kiinnostunut tästä veneestä? Puh: 207-244-5531
  • Kuvaus
  • Näytä koko erittely
 
Vuosi :
1964
Pituus:
11m
Moottori/Polttoaine:
Yksimoottorinen / diesel
Sijaitsee:
Southwest Harbor, ME
Runkomateriaali:
Lasikuitu/GRP
YW#:
16344-2005384
Nykyinen hinta:
US$ 65 000 (EUR  61 541) 

PORTOFINO is a Pilot 35 Sloop with tiller steering and sleeps six comfortably in her two cabin interior finished in Honduras/Philippine mahogany wood throughout. Set up for enjoyable cruising, she was optimized for racing as well. Upgrades are noted throughout. 




Specializing in Used Hinckley Boat Sales for over 33 years, please call me, BOB POOLER (Brokerage Manager): 207-244-5531 or E-mail: bpooler@hinckleyyachts.com for more information on the used Hinckley power or sailboat market.

 

HINCKLEY BROKERAGE OFFICES:

  • SOUTHWEST HARBOR-ME:
  •   Broker: Bob Pooler  Cell: 207-460-7589 or bpooler@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  •   Broker: Wythe Ingebritson Cell: 207-664-8111 or wingebritson@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  • PORTSMOUTH, RI:
  •   Broker: Joe Dwyer  Cell: 401-578-2919 or jdwyer@hinckleyyachts.com  Office: 401-683-7005
  • ANNAPOLIS, MD:
  •   Broker: Jack Erbes  Cell: 401-418-2188 or jerbes@hinckleyyachts.com  Office: 410-263-0095
  • STUART-FL:
  •   Broker: Jennifer Richards  Cell: 443-852-0707 or jrichards@hinckleyyachts.com  Office: 772-403-5387
  • NAPLES-FL:
  •   Broker: Whitney Brackin  Cell: 205-389-0944 or wbrackin@hinckleyyachts.com  Office: 239-261-2879
  • HARBOR SPRINGS-MI: 
  •   Broker: Marty Letts  Cell: 231-330-3680 or mletts@hinckleyyachts.com  Office: 231-526-4378


Please contact Bob Pooler at 207-244-5531

Oletko kiinnostunut tästä veneestä? Puh: 207-244-5531

Muut veneet Hinckley Yacht Brokerage

Katso kaikki veneet Hinckley Yacht Brokerage
Vieraile verkkosivulla
Email Us
Anna oikea nimi!
Anna oikea spostiosoite!
RE: Hinckley Pilot 35 Sloop, Southwest Harbor, ME
Viesti ei voi olla tyhjä!
lähettää…

Hinckley Yacht Brokerage

Hinckley Yacht Brokerage
130 Shore Road
Southwest Harbor, ME 04679
United States

Hinckley Yacht Brokerage
Anna oikea nimi!
Anna oikea spostiosoite!
Viesti ei voi olla tyhjä!
lähettää…